Obsługa podmiotów gospodarczych
Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego. Począwszy od rejestracji spółki w KRS, poprzez prowadzenie negocjacji z innymi podmiotami, skończywszy na prowadzeniu sporów sądowych czy arbitrażowych.

Prawo karne i prawo karne skarbowe
W sprawach karnych najważniejsza jest szybkość działania. Podczas zatrzymania przez organy ścigania, mamy prawo do wykonania telefonu w celu zawiadomienia adwokata o naszej sytuacji. Już od chwili zatrzymania udział adwokata w postępowaniu może ustrzec nas od wielu kłopotów. To na tym etapie uzgodnienie linii obrony ze swoim obrońcą może okazać się niezbędne do szczęśliwego zakończenia sprawy. Kancelaria podejmuje się obrony klientów na każdym etapie postępowania, tj. przygotowawczego, sądowego czy wykonawczego. Z wieloletniego doświadczenia prawników zatrudnionych w kancelarii wynika, iż obecność obrońcy przy wszystkich czynnościach wykonywanych przez funkcjonariuszy Policji lub prokuratora znacząco poprawia jakość czynności, jak i zdecydowanie uniemożliwia dokonania nadużyć.

Prawo cywilne
Jest to najszersza gałąź prawa, którą zajmuje się nasza Kancelaria. Sprawy związane z własnością, posiadaniem, poprzez zobowiązania, kończąc na deliktach prawnych są przedmiotem działalności naszych prawników. Doradzamy przy podpisywaniu różnorakich umów, w celu ochrony naszych klientów przed zaakceptowaniem niekorzystnych i mogących wywołać negatywne skutki zapisami zawartymi w umowie, którą zamierzają podpisać.

Prawo rodzinne
Ustalenie kontaktów z dzieckiem, miejsce jego pobytu czy ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej to tylko niektóre ze spraw należących do tej gałęzi prawa. Z zebranego doświadczenia sądowego, wiemy że są one najczęściej przepełnione negatywnymi emocjami stron biorących udział w uregulowaniu spraw dziecka przez sąd. Często strony nie są się samodzielnie porozumieć w wyżej wskazanych kwestiach, przez co niezbędna jest pomoc profesjonalisty. Prawnicy kancelarii kierując się wielką empatią do stron i szczególnie dbając o dobro dziecka stron, zawsze starają się doradzić korzystne dla obu stron rozwiązanie.

Rozwody
Decyzja o rozwiązaniu małżeństwa przez rozwód z dotychczasowym partnerem należy do najtrudniejszych decyzji w życiu osoby, która decyduje się na ten krok. Kancelaria zapewnia pełną pomoc w mediacjach pomiędzy małżonkami, jak również kompleksową obsługę przy sprawie rozwodowej. Zależy nam, aby jak najszybciej i najskuteczniej zakończyć ten trudny dla obu stron czas sprawy rozwodowej. Unikamy zaogniania konfliktu między małżonkami, doradzając każdą decyzję procesową.

Prawo spadkowe
Z prawem spadkowym, każdy z nas prędzej czy później będzie musiał się zetknąć. Jest to dziedzina prawa, która jest immanentnie związana z naturą człowieka i jego przemijalnością. Kancelaria zapewnia skuteczną pomoc przy poprowadzeniu sprawy spadkowej. Również współpracując z notariuszami w Warszawie oraz Trójmieście staramy się możliwie jak najbardziej skrócić i przyspieszyć załatwienie spraw spadkowych.